Kontakt

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wiskitkach

ul. Plac Wolności 34, 96-315 Wiskitki

tel. 46 892 11 24

e-mail: mgops@mgops-wiskitki.pl

Godziny pracy:
poniedziałek w godz. 08:00 -16:00 
wtorek w godz. 08:00 -17:00
środa w godz. 08:00 -16:00
czwartek w godz. 08:00 -16:00
piątek w godz. 08:00 -15:00

Skrytka odbiorcza na ePUAP:
/gopswiskitki/skrytka
/gopswiskitki/SkrytkaESP

NIP: 8381661813
REGON: 140828905

 
Dział Finansowo Księgowy:

Aleksandra Gołyńska – Główna Księgowa
a.golynska@mgops-wiskitki.pl

Ewa Skrońska – Starszy Inspektor
e.skronska@mgops-wiskitki.pl

Edyta Orężak – Inspektor
e.orezak@mgops-wiskitki.pl

Anna Bujnowska – Starszy inspektor
a.bujnowska@mgops-wiskitki.pl

 
Dział Pomocy Społecznej:

Agnieszka Szklarczyk –  Kierownik
a.szklarczyk@mgops-wiskitki.pl

Pracownicy socjalni:

Agnieszka Stefanowska  – Specjalista Pracy Socjalnej
a.stefanowska@mgops-wiskitki.pl

Ewelina Kijo – Pracownik socjalny
e.kijo@mgops-wiskitki.pl

Dominika Wojciechowska – Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
d.wojciechowska@mgops-wiskitki.pl

Aldona Marcinkowska – Starszy Pracownik Socjalny
a.marcinkowska@mgops-wiskitki.pl

Magdalena Molenda – Aspirant pracy socjalnej
m.molenda@mgops-wiskitki.pl

Renata Rychlewska – Aspirant pracy socjalnej
r.rychlewska@mgops-wiskitki.pl

 
Zespól ds. Asysty Rodzinnej:

Marlena Swędrowska – Asystent Rodziny
a.swedrowska@mgops-wiskitki.pl

Monika Stolar – Asystent Rodziny
m.stolar@mgops-wiskitki.pl

 
Opiekunki środowiskowe:

Marzena Królewska
Marianna Chmielewska
Emilia Przygodzińska
Dorota Cieślak

 
Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego:

Natalia Kacprowska – Kierownik
n.kacprowska@mgops-wiskitki.pl

Monika Berdecka – Starszy Inspektor

m.berdecka@mgops-wiskitki.pl

 
Sekretariat:

Iwona Kozak – Pomoc Administracyjna

i.kozak@mgops-wiskitki.pl

 
Kluby „Senior+” w Guzowie i  Wiskitkach:

Longina Kroć-Ziemkiewicz – Kierownik
l.kroc-ziemkiewicz@mgops-wiskitki.pl

Małgorzata Lesiak – Terapeuta
m.lesiak@mgops-wiskitki.pl

 

Skip to content