Kontakt

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wiskitkach

ul. Plac Wolności 34, 96-315 Wiskitki

tel. 46 854 50 35
tel. 46 854 50 34
tel. 46 854 50 29

e-mail: mgops@mgops-wiskitki.pl

Godziny pracy:
poniedziałek w godz. 08:00 -16:00 
wtorek w godz. 08:00 -17:00
środa w godz. 08:00 -16:00
czwartek w godz. 08:00 -16:00
piątek w godz. 08:00 -15:00 – dzień wewnętrzny (przyjmowani są interesanci w wyjątkowych sytuacjach oraz interesanci interwencyjni)

 
Księgowość i administracja:

Aleksandra Gołyńska – Główna Księgowa

a.golynska@mgops-wiskitki.pl

Ewa Skrońska – Starszy Inspektor

e.skronska@mgops-wiskitki.pl

Edyta Orężak – Podinspektor

e.orezak@mgops-wiskitki.pl

 

Pracownicy socjalni:

Agnieszka Szklarczyk –  Pracownik Socjalny
tel. 46 854 50 35
a.szklarczyk@mgops-wiskitki.pl
rejon: Nowe Kozłowice, Nowy Drzewicz, Kamionka, Guzów, Guzów Osada, Franciszków

Agnieszka Stefanowska  – Pracownik Socjalny

tel. 46 854 50 35

a.stefanowska@mgops-wiskitki.pl

rejon: Babskie Budy, Czerwona Niwa, Czerwona Niwa Parcel, Łubno, Prościeniec, Miedniewice, Nowa Wieś, Tomaszew, Różanów, Starowiskitki, Starowiskitki Parcel, Wola Miedniewska, Aleksandrów, Antoniew

Marzena Sujkowska – Starszy Pracownik Socjalny

tel. 46 854 50 35

m.sujkowska@mgops-wiskitki.pl

rejon: Wiskitki, Cyganka, Duninopol, Feliksów, Janówek, Morgi, Nowy Oryszew, Oryszew Osada, Podbuszyce, Podoryszew, Stara Wieś, Sokule

Paulina Rybicka –  Pracownik Socjalny

tel. 46 854 50 35
p.rybicka@mgops-wiskitki.pl

rejon: Jesionka, Józefów, Smolarnia, Hipolitów, Stare Kozłowice, Popielarnia, Działki, Stary Drzewicz

Aldona Marcinkowska – Pracownik Socjalny

tel. 46 854 50 35
a.marcinkowska@mgops-wiskitki.pl

usługi opiekuńcze, usługi specjalistyczne, opiekun os. niepełnosprawnej, „GKRPAiN”, ”ZI”

Barbara Świder – Asystent Rodziny

tel. 46 854 50 35
b.swider@mgops-wiskitki.pl

 

Świadczenia rodzinne i fundusz alimentacyjny:

Monika Berdecka – Inspektor ds. świadczeń rodzinnych

tel. 46 854 50 29
m.berdecka@mgops-wiskitki.pl

Magdalena Polińska – Inspektor ds. funduszu alimentacyjnego, Karta Dużej Rodziny

tel. 46 854 50 29
m.polinska@mgops-wiskitki.pl

 

Świadczenia wychowawcze (program Rodzina 500+)

Anna Bujnowska – Inspektor ds. świadczeń wychowawczych

tel. 46 854 50 34
a.bujnowska@mgops-wiskitki.pl

Łukasz Arciszewski – Podinspektor ds. świadczeń wychowawczych

tel. 46 854 50 34
l.arciszewski@mgops-wiskitki.pl

 

Skip to content